Sfeervol appartement in karakteristiek Siciliaans dorp aan Ionische Kust

  •  Regio: Sicilie (Zuid-Italie)
  • Plaats: Savoca
  • Accommodatietype: relais
  • Accommodatiesoort: appartementen
  • Voorzieningen (o.a.): terras
  • Ligging: net buiten centrum, 5 km van zee
  • Prijs: vanaf 600 euro per week
  • Code: SC01

Het huis

Stijlvol ingericht relais met 2 appartementen in het typisch Siciliaanse stadje Savoca, dat het decor vormde voor opnames van de film The Godfather.

Het huis is gerestaureerd met behoud van originele elementen en ingericht met design en authentieke meubels uit prive-collecties.

Vanaf het terras heeft u een onvergetelijk uitzicht op de Valle d’Agro en de Ionische Zee.

Het relais ligt in het centrum van Savoca met zijn mooie middeleeuwse pleinen, smalle steegjes, elegante booggalerijen en gezellige bars en typische restaurantjes, waar u de streekspecialiteiten uit de Siciliaanse keuken en de beste wijnen uit de regio kunt proeven.

De Ionische Zee ligt op 4 kilometer, de mooie stad Taormina op 20 kilometer. Ook Siracuse en de vulkaan de Etna zijn een bezoek waard.

De appartementen

Het huis heeft 2 appartementen, een groot appartement en een kleiner appartement. Beide zijn in een sfeervolle, Siciliaanse stijl ingericht.

  • Appartamento grande: 2 verdiepingen met beneden een living met keuken, eetgedeelte, zitgedeelte, openhaard en tv en boven 3 slaapkamers en 3 badkamers
  • Appartamento piccolo: 1 verdieping met living, kookgedeelte, zitgedeelte met openhaard en slaapbank en een 2-persoonskamer met badkamer

Voorzieningen

Dit stijlvol ingerichte relais biedt diverse voorzieningen voor een ontspannen verblijf. De belangrijkste attractie is echter het terras met schitterend uitzicht op de Valle d’Agro en de Ionische Zee.

De appartementen:

  • tv (appartamento grande)
  • openhaard

Het relais:

  • diverse terrassen
  • barbecue
  • mountainbikes
  • transfer vliegveld
  • cateringservice

In de omgeving:

  • restaurants
  • bars
  • winkels
  • strand en zee (4 km)

Foto's

Ligging

De appartementen liggen net buiten het centrum van Savoca en op 5 kilometer van zee op het eiland Sicile in Zuid-Italie.

Het dichtsbijzijnde vliegveld ligt in Catania. Ryanair biedt directe vluchten naar Catania.

Prijzen

De appartementen zijn per week te reserveren. Prijzen per appartement per week inclusief 4 personen op basis van logies.

  • Appartamento piccolo: vanaf 600 euro per week
  • Appartamento grande: vanaf 800 euro per week

Accommodatievoorwaarden:

  • Aanbetaling: direct te betalen na ontvangst bevestiging
  • Resterende bedrag: contant bij aankomst
  • Annuleren: in geval van annuleren wordt de aanbetaling ingehouden

Beschikbaarheid

Vul onderstaand formulier in om vrijblijvend de beschikbaarheid van deze accommodatie te controleren.

BESCHIKBAARHEID

  1. *
 

contact form by delicious:days

Reserveren

Vul onderstaand formulier in om deze accommodatie te reserveren. Let op: Na het versturen van het reserveringsformulier ontvangt u een email met informatie over de aanbetali

RESERVERING Appartementen SC01

  • Aanbetaling: direct te betalen na ontvangst bevestiging
  • Resterende bedrag: contant bij aankomst
  • Annuleren: in geval van annuleren wordt de aanbetaling ingehouden

  1. Reserveringsdetails
  2. *
  3. *
  4. *
  5. Persoons- en contactgegevens boeker
  6. *
  7. *
  8. *
  9. *
  10. *
  11. *
  12. Medereizigers
  13. Aanvullingen
  14. Voorwaarden
 

contact form by delicious:days